CENTRE COURT -- 1:00 p.m. start
Following 1 men's singles match
[7] Simona HALEP (ROU) vs. Victoria AZARENKA (BLR) 
Polona HERCOG (SLO) vs. [Q] Cori GAUFF (USA)

No.1 COURT -- 1:00 p.m. start
[28] HSIEH Su-Wei (TPE) vs. [3] Karolina PLISKOVA (CZE)

No.2 COURT -- 11:00 a.m. start
[14] Caroline WOZNIACKI (DEN) vs. ZHANG Shuai (CHN)

No.3 COURT -- 11:00 a.m. start
[8] Elina SVITOLINA (UKR) vs. [31] Maria SAKKARI (GRE)
Karolina MUCHOVA (CZE) vs. [20] Anett KONTAVEIT (EST)
Following 1 men's singles match
Jamie MURRAY (GBR) / Bethanie MATTEK-SANDS (USA) vs. Joe SALISBURY (GBR) / Katy DUNNE (GBR)

COURT 12 -- 11:00 a.m. start
Following 1 men's singles match
Dayana YASTREMSKA (UKR) vs. Viktorija GOLUBIC (SUI)
Rajeev RAM (USA) / Alison RISKE (USA) vs. Luke BAMBRIDGE (GBR) / Asia MUHAMMAD (USA)
Not before 5:30 p.m.
Scott CLAYTON (GBR) / Sarah Beth GREY (GBR) vs. Frances TIAFOE (USA) / Venus WILLIAMS (USA)

COURT 18 -- 11:00 a.m. start
Following 1 men's singles match and the completion of 1 men's doubles match
[24] Petra MARTIC (CRO) vs. Danielle COLLINS (USA)
Nick KYRGIOS (AUS) / Desirae KRAWCZYK (USA) vs. Marcus DANIELL (NZL) / Jennifer BRADY (USA)
Ben MCLACHLAN (JPN) / Miyu KATO (JPN) vs. HSIEH Cheng-Peng (TPE) / HSIEH Su-Wei (TPE)

COURT 5 -- 11:00 a.m. start
[13] DUAN Yingying (CHN) / ZHENG Saisai (CHN) vs. Makoto NINOMIYA (JPN) / Renata VORACOVA (CZE) 
Following 1 men's doubles match
Kevin KRAWIETZ (GER) / Sabrina SANTAMARIA (USA) vs. Benoit PAIRE (FRA) / Xenia KNOLL (SUI)

COURT 6 -- 11:00 a.m. start
Following 1 men's doubles match
Kateryna KOZLOVA (UKR) / Arina RODIONOVA (AUS) vs. [4] Gabriela DABROWSKI (CAN) / XU Yifan (CHN)
Frederik NIELSEN (DEN) / Kaitlyn CHRISTIAN (USA) vs. Joran VLIEGEN (BEL) / ZHENG Saisai (CHN) 

COURT 7 -- 11:00 a.m. start
Following 1 men's doubles match
Aliaksandra SASNOVICH (BLR) / Lesia TSURENKO (UKR) vs. [2] Barbora KREJCIKOVA (CZE) / Katerina SINIAKOVA (CZE)

COURT 8 -- 11:00 a.m. start
Desirae KRAWCZYK (USA) / Giuliana OLMOS (MEX) vs. [7] Nicole MELICHAR (USA) / Kveta PESCHKE (CZE)
[8] Anna-Lena GROENEFELD (GER) / Demi SCHUURS (NED) vs. Alicja ROSOLSKA (POL) / Astra SHARMA (AUS) 

COURT 10 -- 11:00 a.m. start
Following 1 men's doubles match
Denys MOLCHANOV (UKR) / Galina VOSKOBOEVA (KAZ) vs. Jurgen MELZER (AUT) / Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 

COURT 14 -- 11:00 a.m. start
Following 2 men's doubles matches
Jonny O'MARA (GBR) / Naomi BROADY (GBR) vs. Matwe MIDDELKOOP (NED) / YANG Zhaoxuan (CHN) 
Christopher RUNGKAT (INA) / Shuko AOYAMA (JPN) vs. Nicolas MAHUT (FRA) / Alize CORNET (FRA)

COURT 15 -- 11:00 a.m. start
Following 1 men's doubles match
Shuko AOYAMA (JPN) / Aleksandra KRUNIC (SRB) vs. [6] Elise MERTENS (BEL) / Aryna SABALENKA (BLR)
Artem SITAK (NZL) / Laura SIEGEMUND (GER) vs. Ken SKUPSKI (GBR) / Darija JURAK (CRO) 

COURT 16 -- 11:00 a.m. start
Leander PAES (IND) / Samantha STOSUR (AUS) vs. Evan HOYT (GBR) / Eden SILVA (GBR)
Following 1 men's doubles match
[9] CHAN Hao-Ching (TPE) / Latisha CHAN (TPE) vs. Greet MINNEN (BEL) / Alison VAN UYTVANCK (BEL)
Marcelo DEMOLINER (BRA) / Abigail SPEARS (USA) vs. Henri KONTINEN (FIN) / Heather WATSON (GBR) 

COURT 17 -- 11:00 a.m. start
[12] Kirsten FLIPKENS (BEL) / Johanna LARSSON (SWE) vs. Nadiia KICHENOK (UKR) / Abigail SPEARS (USA)

TO BE ARRANGED -- Not before 5:30 p.m.
Andy MURRAY (GBR) / Serena WILLIAMS (USA) vs. Andreas MIES (GER) / Alexa GUARACHI (CHI)